所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6SOT-23 |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 2.87 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 6 V |
| Watchdog Timer | Yes |
| Maximum Supply Current | 25 uA |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Output Driver | Open Drain |
| Maximum Power Dissipation | 437 mW |
| Monitored Voltage | 2.5|3|3.3|5 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 3 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话