所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage | 5.5 V |
| Output Current | Adjustable |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | DFN-10, 3 x 3 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Life | Obsolete |
| Number of Outputs | 1 |
| Type - Secondary | White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | 10-SON (3x3) |
| Voltage - Output | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | Flash/Torch |
| Frequency | 550kHz ~ 750kHz |
| Topology | PWM, Step-Up (Boost) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话