所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16VQFN EP |
| Operating Temperature | -35 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | VQFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 0.95(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 3.15(Max) |
| PCB | 16 |
| Package Length | 3.15(Max) |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Photoflash Capacitor Charger, Xenon |
| Current - Supply | 2mA |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Other Names | 296-23687-2 |
| Package/Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product | Photo-Flash Drivers |
| Product Category | Gate Drivers |
| Series | TPS65563A |
| Unit Weight | 0.000850 oz |
| Minimum Operating Temperature | - 35 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -35 to 85 |
| Package | Pins | QFN (RGT) | 16 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 3000 | LARGE T&R |
| TI Design | |
| Functional Diagram | |
| Operating Temperature Range | -35 to 85 |
| Iq | |
| Vin | 12 |
| Iout | |
| Package Group | QFN |
| Datasheet | SLVS858A |
| Reference Design | |
| LED | |
| Special Features | LED Thermal Monitor |
| Operating Supply Voltage | 1.4 V to 12 V |
| Operating Supply Current | 2 mA |
| Input Voltage Range | 1.4 V to 12 V |
| Pd - Power Dissipation | 2.11 W |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Application | Cameras |
| Output Voltage Range | - 0.6 V to + 6 V |
| Type | Photo Flash Charger and IGBT Driver |
| Package / Case | VQFN-16 |
| Brand | Texas Instruments |
| Input Current | 2 mA |
咨询QQ
热线电话