所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 1,000 |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (2x2) |
| Packaging | Cut Strip |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 3.6µA |
| Voltage - Supply | 0.9 V ~ 1.8 V |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency | 5.2kHz ~ 290kHz |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Pin Ct. | 8 |
| Package Type | TDFN22EP-8 |
| Temp Range | -40 to 85C |
| NDA | N |
| RoHS | Y |
| NCNR | N |
咨询QQ
热线电话