所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (2x2) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 3.6µA |
| Voltage - Supply | 0.9 V ~ 1.8 V |
| Standard Package | 3,000 |
| Frequency | 5.2kHz ~ 290kHz |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Other Names | TS3002ITD822TTR |
| Package/Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Category | Silicon Oscillator |
| Dimensions | 2 x 2 x 0.75mm |
| Height | 0.75mm |
| Length | 2mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 0.9 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | TDFN |
| Pin Count | 8 |
| Width | 2mm |
| 供应商器件封装 | 8-TDFN (2x2) |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 0.9 V ~ 1.8 V |
| 封装/外壳 | 8-WFDFN Exposed Pad |
| 频率 | 5.2kHz ~ 290kHz |
| 类型 | Oscillator, Silicon |
| 电流 - 电源 | 3.6µA |
咨询QQ
热线电话