所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6SOT-23 |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 160@1.65V Ohm |
| Maximum Turn-Off Time | 6.5@5V ns |
| Maximum Turn-On Time | 23@1.8V ns |
| Switch Architecture | SPDT |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Single SPDT |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.65 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Standard Package | Cut Tape |
| Product Category | Analog Switch ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Switches | 1 |
| Switch Configuration | SPDT |
| On Resistance (Max) | 10 Ohms |
| On Time (Max) | 8.5 ns |
| Off Time (Max) | 6.5 ns |
| Operating Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOT-6 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Supply Current | 0.0025 mA |
| Supply Current (Max) | 0.005 mA |
| Polarity | Non-Inverting |
| Typical Single Supply Voltage | 3|5 |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 1.75(Max) |
| Maximum On Resistance | 160@1.65V |
| PCB | 6 |
| Screening Level | Industrial |
| Maximum Turn-Off Time | 6.5@5V |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 0.005@5.5V |
| Power Supply Type | Single |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOT-23 |
| Standard Package Name | SOT-23 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 |
| Number of Inputs per Chip | 1 |
| Package Length | 3.05(Max) |
| Pin Count | 6 |
| Number of Outputs per Chip | 2 |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.65 |
| Package Height | 1.3(Max) |
| Maximum Turn-On Time | 23@1.8V |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Switch |
| Circuit | 1 x SPDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 2.5µA |
| On-State Resistance | 10 Ohm |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Other Names | 296-17587-2 |
| Package/Case | SOT-23-6 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| On Time - Max | 8.5 ns |
| Series | TS5A3157 |
| Unit Weight | 0.000229 oz |
| Supply Current - Max | 0.005 mA |
| On Resistance - Max | 10 Ohms |
| Off Time - Max | 6.5 ns |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 1.65 V |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SOT-23 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Dual Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Power Supply Requirement | Single |
| Dual Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 1.65 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 3/5 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Multiplexer Configuration | Single SPDT |
| Analog Switch ON Resistance | 160@1.65V ohm |
| Analog Switch Turn Off Time | 6.5@5V ns |
| Analog Switch Turn On Time | 23@1.8V ns |
| DELETED | Compliant |
| Analog Switch Type | :SPDT |
| No. of Channels | :1 |
| On State Resistance Max | :12ohm |
| Supply Voltage Range | :1.65V to 5.5V |
| Analog Switch Case Style | :SOT-23 |
| No. of Pins | :6 |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423990 |
| Analogue Switch Type | :SPDT |
| Analogue Switch Case Style | :SOT-23 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Bandwidth | :300MHz |
| Base Number | :5 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Supply Voltage Min | :1.65V |
| Supply Voltage Source | :Single |
| Termination Type | :SMD |
| Turn Off Time | :3.5ns |
| Turn On Time | :6ns |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SOT-23 (DBV) | 6 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 3000 | LARGE T&R |
| Functional Diagram | |
| Technology Family | |
| Mux Configuration | 1:2 |
| HiRel | |
| Package Group | DSBGA SC70 SOT-23 |
| Reference Design | |
| Additional Features | Break-before-make Low Harmonic Distortion Low Power |
| VCC | 5.5 |
| Datasheet | SCDS219B |
| Schmitt Trigger | |
| Rating | Catalog |
| TI Design | |
| Ron | 12 |
| Crosstalk | Yes |
| Channels | 1 |
咨询QQ
热线电话