所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6SC-70 |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 160@1.65V Ohm |
| Maximum Turn-Off Time | 6.5@5V ns |
| Maximum Turn-On Time | 23@1.8V ns |
| Switch Architecture | SPDT |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Single SPDT |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.65 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Analog Switch ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Switches | 1 |
| Switch Configuration | SPDT |
| On Resistance (Max) | 12 Ohms |
| On Time (Max) | 9.5 ns |
| Off Time (Max) | 7.5 ns |
| Operating Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SC-70-6 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Supply Current | 0.0025 mA |
| Supply Current (Max) | 5 uA |
| Switch Current (Max) | 0.0025 mA |
| Function | Switch |
| Circuit | 1 x SPDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SC-70-6 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 2.5µA |
| On-State Resistance | 10 Ohm |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Package/Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 2 x 1.25 x 0.9mm |
| Height | 0.9mm |
| Input Signal Type | Single Ended |
| Length | 2mm |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Output Signal Type | Differential |
| Package Type | SC-70 |
| Pin Count | 6 |
| Power Supply Type | Single |
| Switch Type | Analogue |
| Typical Single Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Width | 1.25mm |
| On Time - Max | 9.5 ns |
| On Resistance - Max | 12 Ohms |
| Unit Weight | 0.000088 oz |
| Off Time - Max | 7.5 ns |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 1.65 V |
| Series | TS5A3157 |
| Supply Current - Max | 5 uA |
| Switch Current - Max | 0.0025 mA |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SC70 (DCK) | 6 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 3000 | LARGE T&R |
| Functional Diagram | |
| Technology Family | |
| Mux Configuration | 1:2 |
| HiRel | |
| Package Group | DSBGA SC70 SOT-23 |
| Reference Design | |
| Additional Features | Break-before-make Low Harmonic Distortion Low Power |
| VCC | 5.5 |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| Datasheet | SCDS219B |
| Schmitt Trigger | |
| Rating | Catalog |
| TI Design | |
| Ron | 12 |
| Crosstalk | Yes |
| Channels | 1 |
| Bandwidth | 300 |
咨询QQ
热线电话