所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 125 |
| Package | Pins | SC70 (DCK) | 5 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 3000 | LARGE T&R |
| Functional Diagram | |
| Technology Family | |
| Mux Configuration | |
| HiRel | |
| Package Group | SC70 |
| Reference Design | |
| Additional Features | Low Harmonic Distortion Low Power |
| VCC | 5.5 |
| Operating Temperature Range | -40 to 125 |
| Switch Configuration | SPST |
| Datasheet | SCDS357A |
| Schmitt Trigger | |
| Rating | Automotive |
| TI Design | |
| Ron | 1.2 |
| Crosstalk | |
| Channels | 1 |
| Bandwidth | 200 |
| 开启时间 | 7.5ns |
| 输入信号类型 | 单端 |
| 典型单电源电压 | 1.65 → 5.5 V |
| 开关类型 | 模拟 |
| 高度 | 1mm |
| 电源类型 | 单 |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 最高工作温度 | +125 °C |
| 宽度 | 1.4mm |
| 封装类型 | SC-70 |
| 每个元件输出数目 | 1 |
| 引脚数目 | 5 |
| 长度 | 2.15mm |
| 输出信号类型 | 单端 |
| 尺寸 | 2.15 x 1.4 x 1mm |
| 每个元件输入数目 | 1 |
| 每片芯片通道数目 | 1 |
| Supply Type | Single Supply |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| On Time - Max | 7 ns |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Series | TS5A3166-Q1 |
| Brand | Texas Instruments |
| Operating Supply Voltage | 1.65 V to 5.5 V |
| Number of Switches | 1 Switch |
| Switch Voltage - Max | 5 V |
| Packaging | Reel |
| Supply Current - Max | 100 nA |
| On Resistance - Max | 900 mOhms |
| Off Time - Max | 11.5 ns |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SC-70-5 |
| Supply Voltage - Min | 1.65 V |
| Configuration | 1 x SPST |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话