所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28TSSOP |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4.5(Max) |
| PCB | 28 |
| Package Length | 9.8(Max) |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Type | Resistive, Driver |
| Evaluation Tools | Available |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Serial, SPI™ |
| Resolution (Bits) | 12 b |
| Data Rate/Sampling Rate (SPS, BPS) | 125k |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Number of Inputs/Keys | 1, 4 x 4 Keypad |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 1.25mA |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Touch Panel Interface | 4-Wire |
| Voltage Reference | External, Internal |
| Package/Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Product Category | Touch Screen Converters & Controllers |
| Input Type | 1 Keypad, 1 TSC |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Series | TSC2200 |
| Data Rate | 125 kSPS |
| Unit Weight | 0.004145 oz |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Interface Type | 4-Wire, Serial, SPI |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | TSSOP-28 |
| Supply Current | 2.3 mA |
| Supply Voltage - Min | 2.7 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Resolution | 8 bit, 10 bit, 12 bit |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Voltage | 2.7 V to 3.6 V |
| Package Type | TSSOP |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Rad Hardened | No |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | TSSOP (PW) | 28 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2000 | LARGE T&R |
| SAR ADC Resolution | 12 |
| TI Design | |
| Functional Diagram | |
| Rating | Catalog |
| Touch Panel | 4-Wire |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| Package Group | TSSOP VQFN |
| Supply Voltage (I/O VDD) | |
| Vref (Int/Ext) | Int |
| Datasheet | SBAS191F |
| Supply Voltage (Analog) | 3.6 |
| Reference Design | |
| SAR Sample Rate | 125 |
| Control Interface | SPI |
咨询QQ
热线电话