所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | CAT IV 1000V |
| Current Rating | 10A |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| 1st Connector | Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle |
| Material - Insulation | Silicone |
| Stacking Method | Non Stackable |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | Test Probe |
| Configuration | Banana to Test Probe |
| Type | Patch Cord |
| Cable Length | 39.4" (1000.00mm) |
| Contents | 2 Leads, Black and Red |
| rohs | Not applicable / Not applicable |
| Material Category | Plastic |
| Dimensions | Cable:39in |
| Brand Name | Greenlee |
| Color | Black|Red |
| Material | Silicone |
| Accessory Type | Test Lead |
| Primary Color | Black|Red |
| For Use With | GT-95 Voltage Tester, GT-65 Voltage Tester, GT-540 Multifunction Electrical Tester, CMT-90 Automatic Electrical Tester |
咨询QQ
热线电话