所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lock Style | Hinge |
| Maximum AC Voltage | 230V |
| Maximum Current | 4 A |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Normal State Configuration | 2NO/2NC |
| Trigger Angle Range | 5° |
咨询QQ
热线电话