所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Contact Form | 2 Form C (DPDT-BM) |
| Coil Voltage | 4.5 VDC |
| Maximum Switching Current | 2 A |
| Coil Type | Latching, 2 Coils |
| Power Consumption | 140 mW |
| Packaging | Tube |
| Coil Current | 31mA |
| Turn On Voltage (Max) | 3.38 VDC |
| Features | 7.5A Inrush, Sealed-Fully |
| Coil Power | 140 mW |
| Relay Type | General Purpose |
| Termination Style | Gull Wing |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Release Time | 4ms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Operate Time | 4ms |
| Contact Rating (Current) | 2A |
| Standard Package | 40 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Coil Resistance | 145 Ohms |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话