所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Relay Construction | Latching Double Coil |
| Coil Suppression Diode | No |
| Mounting | Surface Mount |
| Termination Style | Gull Wing |
| Maximum Current Rating | 2 |
| Maximum DC Voltage Rating | 220 |
| Type | General Purpose Relay |
| Coil Current | 44.5 |
| Contact Arrangement | DPDT |
| Push to Test Button | No |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Product Length | 15 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Power Rating | 60W |
| Contact Form | 2 Form C |
| EU RoHS | Compliant |
| Coil Resistance | 101.2 |
| Operate Time | 4 |
| DC Coil Voltage | 4.5 |
| Product Depth | 7.4 |
| Number of Terminals | 10 |
| Product Height | 10 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Seal | Sealed |
| Maximum Pick-Up Voltage | 9VDC |
| LED Indicator | No |
| Contact Material | Silver/Gold Clad |
| Maximum Switching Current | 2 A |
| Coil Type | Latching, 2 Coils |
| Coil Voltage | 4.5 V |
| Power Consumption | 200 mW |
| Series | * |
| Standard Package | 500 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话