所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Overload Adjustment Current Min | :2.7A |
| Overload Adjustment Current Max | :4A |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :cUL |
| Approval Category | :UL Recognised |
| Contact Configuration | :1NO / 1NC |
| External Depth | :39mm |
| External Length / Height | :77mm |
| External Width | :49mm |
| For Use With | :K2 and K3 Series Contactors |
| Input Voltage Max | :690V |
| Motor Flc Range | :2.7 to 4 |
| Operating Temperature Max | :60°C |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Supply Voltage Max | :690V |
| Weight (kg) | 0.1 |
| Tariff No. | 85363010 |
咨询QQ
热线电话