所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Accessory Type | :SMD Tweezer |
| For Use With | :Agilent U1700 Series Handheld LCR Meters |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.23 |
| Tariff No. | 90309085 |
| Test accessories type | test tweezers |
| Multiplicity | 1 |
| Test lead configuration | 4mm banana plug - SMD test tweezer |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Connector variant | with cover |
| Cable length | 770mm |
咨询QQ
热线电话