所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC |
| Operating Temperature | -10 to 100 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 100 |
| Package Height | 1.4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| PCB | 16 |
| Package Width | 3.7 |
| Supplier Package | SOIC |
| Package Length | 9.9 |
| Minimum Operating Temperature | -10 |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Triac Controller |
| Motor Type - AC, DC | Induction |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | General Purpose |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Supply | 14.5 V ~ 16.8 V |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Pre-Driver |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话