所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mfr Reel Diameter | 13" (330mm) |
| Dimming | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 4,000 |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Mfr Reel Tape Material | Plastic |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Current - Supply | 10µA |
| Voltage - Supply | 8 V ~ 18 V |
| Mfr Reel Tape Width | 16mm |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type | Automotive, Flasher |
咨询QQ
热线电话