所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | + 95 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 5600 |
| Life | Obsolete |
| Dimming | No |
| Drawing Number | 313; 6.541-5031.01-4; ; 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 5,600 |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Current - Supply | 7mA |
| Voltage - Supply | 9 V ~ 15 V |
| Type | Automotive, Flasher |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话