所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | + 95 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | DIP-8 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 2800 |
| Life | Obsolete |
| Mfr Reel Diameter | * |
| Dimming | No |
| Drawing Number | 313; 6.543-5040.01-4; ; 8 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 2,800 |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Mfr Reel Tape Material | * |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Current - Supply | 7mA |
| Voltage - Supply | 9 V ~ 15 V |
| Mfr Reel Tape Width | * |
| Type | Automotive, Flasher |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话