所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Height | 0.417" (10.60mm) |
| Size / Dimension | 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 12.5W |
| Standard Package | 25 |
| Tolerance | ±1% |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| Package / Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话