所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 50k |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Height | 0.630" (16.00mm) |
| Size / Dimension | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 50W |
| Standard Package | 25 |
| Tolerance | ±1% |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| Package / Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话