所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 2V |
| Connection Method | Silver Solder Lug |
| Panel Cutout Dimensions | 16.2mm (Square) |
| Lens Style/Size | Square with Flat Top, 12mm |
| Color | Amber |
| Lens Color | Diffused, Amber |
| Standard Package | 1 |
| Current - DC Forward (If) | 20mA |
| Type | LED |
| Features | Black Housing |
咨询QQ
热线电话