所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Type | Brushless DC Motor Controller |
| Maximum Operating Current | 30 mA |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fan / Motor Controllers / Drivers |
| Operating Supply Voltage | 10 V to 18 V |
| Supply Current | 30 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-28 |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 750 |
| Supplier Package | PLCC |
| Standard Package Name | PLCC |
| Maximum Operating Current | 30 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Package Height | 4.57(Max) - 0.51(Min) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 18 |
| Package Width | 11.58(Max) |
| PCB | 28 |
| Package Length | 11.58(Max) |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 10 |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | General Purpose |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 18 V |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Pre-Driver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | UC3625 |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | 0 to 70 |
| Package | Pins | PLCC (FN) | 28 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 750 | LARGE T&R |
| Operating Supply Current | 14.5 |
| TI Design | |
| Functional Diagram | fbd_slus353c.gif |
| Rating | Catalog |
| Operating Supply | 18 |
| Operating Temperature Range | 0 to 70 |
| Package Group | PDIP PLCC SOIC |
| Datasheet | SLUS353C |
| Reference Design | |
| Peak Output Current | 0.5 |
| Special Features | Brushless DC Motor Control Current-Limited Diff Curr Sense Amp Switching Control Tachometer |
| HiRel | |
| 功能 | Controller - Commutation, Direction Management |
| 输出配置 | Pre-Driver |
| 电机类型 - AC,DC | Brushless DC (BLDC) |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 10 V ~ 18 V |
| 接口 | Parallel |
| 封装/外壳 | 28-LCC (J-Lead) |
| 应用 | General Purpose |
| 装配类型 | Surface Mount |
| Features | Brushless DC motor control, current-limited, diff curr sense amp, switching control, tachometer |
| Brand | Texas Instruments |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
咨询QQ
热线电话