所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Type | Brushless DC Motor Controller |
| Maximum Operating Current | 30 mA |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-28 |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 750 |
| Supplier Package | PLCC |
| Standard Package Name | PLCC |
| Maximum Operating Current | 30 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Screening Level | Commercial |
| Package Height | 4.57(Max) - 0.51(Min) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 10 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 18 |
| Package Width | 11.58(Max) |
| Output Voltage | 5 |
| PCB | 28 |
| Package Length | 11.58(Max) |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | General Purpose |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 18 V |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Pre-Driver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | UC3625 |
咨询QQ
热线电话