所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP |
| Driver Type | CCFL |
| Maximum Operating Supply Voltage | 25 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Display Drivers & Controllers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | PDIP-8 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Product | CCFL Drivers |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Life | Obsolete |
| Dimming | No |
| Drawing Number | 296; 4040082; P; 8 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Current - Supply | 7mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 20 V |
| Frequency | 80kHz ~ 160kHz |
| Type | CCFL Controller |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话