所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Voltage - Rated | 50V |
| Capacitance | 27pF |
| Standard Package | 15,000 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Applications | Automotive |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Other Names | 587-3790-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话