所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 3 VDC to 32 VDC |
| Load Voltage Rating | 24 VAC to 280 VAC |
| Load Current Rating | 25 A |
| Output Device | SCR |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | UPD24 |
| Termination Style | Quick Connect |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 25A |
| Voltage - Load | 24 ~ 280 V |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Packaging | Bulk |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 20 |
| Voltage - Input | 3 ~ 32VDC |
| Other Names | CC1719 |
| Package/Case | Module |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Depth | 28.58mm |
| Height | 12.7mm |
| Length | 78.38mm |
| Maximum Control Voltage | 32 V |
| Maximum Load Current | 25 A rms |
| Maximum Load Voltage | 280 V rms |
| Maximum Turn On Time | 1/2 cycle |
| Minimum Control Voltage | 3 V dc |
| Minimum Load Voltage | 24 V ac |
| Off State Leakage Current | 0.1 mA |
| Switching Type | Zero Voltage |
| Current,Load | 25Arms |
| Current,Surge | 250Apk |
| Type | Relay |
| VoltageRange | 3-32VDC |
| Voltage,Operating | 24-280VAC |
咨询QQ
热线电话