所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 165BGA |
| Timing Type | Synchronous |
| Density | 72 Mb |
| Data Rate Architecture | QDR |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Address Bus Width | 19 Bit |
| Number of I/O Lines | 36 Bit |
| Number of Ports | 2 |
| Number of Words | 2 M |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Format - Memory | RAM |
| Supplier Device Package | 165-PBGA (13x15) |
| Memory Type | SRAM - Synchronous, QDR II+ |
| Memory Size | 72M (2M x 36) |
| Voltage - Supply | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Package / Case | 165-LBGA |
| Interface | Parallel |
| Speed | 450MHz |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话