所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 40VQFN EP |
| Controller Type | USB Controller |
| Number of Timers | 1 |
| Number of Usb Ports | 4 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Trays |
| Function | Hub Controller |
| Protocol | USB |
| Supplier Device Package | 40-QFN (6x6) |
| Standards | USB 2.0 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.14 V ~ 3.46 V |
| Interface | USB |
| Package/Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
咨询QQ
热线电话