所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | TVS |
| Pin Count | 2 |
| Direction Type | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 21.6 V |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Maximum Working Voltage | 12 V |
| Maximum Leakage Current | 1 uA |
| Minimum Operating Temperature | -65 °C |
| Maximum Operating Temperature | 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话