所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 21.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Package / Case | DO-216AA |
| Supplier Device Package | Powermite 1 (DO216-AA) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 13.8V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12V |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Standard Package | 12,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 1000W (1kW) |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 6.94A |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Factory Pack Quantity | 12000 |
| Brand | Microsemi |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话