所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Heat Shrink Tubing and Sleeves |
| RoHS | No |
| Type | Grommet |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Color | Black |
| Recovered Diameter | 2.5 mm |
| Length | 13 mm |
| Inside Diameter | 31 mm |
| Chemical Resistant | No |
| Packaging | Bulk |
| Series | URHR |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Part # Aliases | D73542-001 |
| Industry Aliases | D73542-001, URHR-2 |
| Subcategory | Grommets and Eyelets |
| Lead Time | 49 Days |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话