所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :328ft |
| Reel Length (Metric) | :100m |
| Coaxial Cable Type | :URM70 |
| Jacket Colour | :Black |
| Jacket Material | :FRNC (Flame Retardant Non-Corrosive) |
| No. of Max Strands x Strand Size | :7 x 0.2mm |
| Conductor Material | :Copper |
| External Diameter | :5.8mm |
| Impedance | :75ohm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Attenuation @ 100MHz | :15.2dB |
| Attenuation @ 1GHz | :51.7dB |
| Attenuation @ 200MHz | :21.8dB |
| Capacitance | :67pF/m |
| Conductor Make-up | :7 / 0.2 mm |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Operating Temperature Min | :-15°C |
| Outer Diameter | :5.8mm |
| Velocity of Propagation (%) | :66% |
| Voltage Rating V AC | :1800V |
| Weight (kg) | 5.3 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话