所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Regulated Voltage |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 5mA |
| Voltage - Supply | 3.5 V ~ 24 V |
| Sensing Range | 25mT Trip, 20mT Release |
| Standard Package | 100 |
| Current - Output (Max) | 50mA |
| Type | Unipolar Switch |
| Package/Case | TO-226-3, TO-92-3 Short Body |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 Short Body |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话