所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10UMLP |
| Type | Analog Switch |
| Maximum Data Rate | 480 Mbps |
| Maximum On Resistance | 7@3.6V Ohm |
| Maximum Propagation Delay Bus to Bus | 0.25(Typ)@3.3V ns |
| Maximum Turn-Off Time | 12(Typ)@3.6V ns |
| Maximum Turn-On Time | 13(Typ)@3.6V ns |
| Switch Architecture | SPDT |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Dual SPDT |
| Minimum Single Supply Voltage | 3 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 4.3 V |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话