所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 17V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 4 |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.25V |
| Applications | Ethernet |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | Yes |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Package/Case | SOT-23-6 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-11883-6 |
| Polarity | Unidirectional |
| Clamping Voltage | 17 V |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Series | USBLC6-4SC6Y |
| Brand | STMicroelectronics |
| Vesd - Voltage ESD Contact | 15 kV |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Cd - Diode Capacitance | 3 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Vesd - Voltage ESD Air Gap | 15 kV |
| Number of Channels | 4 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOT-23-6L |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话