所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Diode Arrays |
| Pin Count | 4 |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| ESD Protection Voltage | 15@Air Gap/15@Contact Disc kV |
| Maximum Leakage Current | 0.1 uA |
| Capacitance Value | 1.2 pF |
| Minimum Operating Temperature | -30 °C |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | ESD Suppressors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 1.2 pF |
| Package / Case | ECOPACK-4 |
| Operating Temperature Range | + 85 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Supplier Package | Flip-Chip |
| Standard Package Name | Flip-Chip |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Capacitance Value | 1.2 |
| Package Height | 0.4 |
| Configuration | Dual |
| Maximum ESD Protection Voltage | 15@Air Gap/15@Contact Disc |
| Package Width | 1.07 |
| PCB | 4 |
| Package Length | 1.07 |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| Maximum Leakage Current | 0.1 |
| Unit Pack | 5000 |
| MOQ | 10000 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 2 |
| Supplier Device Package | 4-FlipChip |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Capacitance @ Frequency | 1.2pF @ 1MHz |
| Power Line Protection | Yes |
| Power - Peak Pulse | 60W |
| Package/Case | 4-WFBGA, FCBGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-8166-1 |
| Channels | 2 Channels |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Operating Temperature Max Deg. C | 85C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -30C |
| Product Length (mm) | 1.07 mm |
| Product Depth (mm) | 1.07 mm |
| Product Height (mm) | 0.4 mm |
| Suppressor Type | Diode Arrays |
| Leakage Current (Max) | 0.1uA |
| Leakage Current | 0.1uA |
咨询QQ
热线电话