所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | ESD Suppressors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Supplier Package | UQFN |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Capacitance Value | 1.1 |
| Configuration | Dual |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 17 |
| Maximum ESD Protection Voltage | ±15@Air Gap/±15@Contact Disc |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Maximum Leakage Current | 0.5 |
| Type | Diode Arrays |
| Pin Count | 6 |
| Lead Shape | No Lead |
| Unit Pack | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 17V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 2 |
| Supplier Device Package | 6-µQFN (1.45x1.0) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Applications | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency | 0.95pF @ 1MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | Yes |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Package/Case | 6-UFDFN |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-7044-1 |
| Clamping Voltage | 17 V |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Channels | 2 Channels |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 0.65 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Package / Case | uQFN-6 |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Operating Temperature Max Deg. C | 150C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -55C |
| Product Length (mm) | 1.45 mm |
| Product Depth (mm) | 1 mm |
| Product Height (mm) | 0.55 mm |
| Capacitance Value | 1.1pF |
| Suppressor Type | Diode Arrays |
| Clamping Voltage (Max) | 17V |
| Leakage Current (Max) | 0.5uA |
| Leakage Current | 0.5uA |
咨询QQ
热线电话