所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Pin Count | 4 |
| ESD Protection Voltage | 8@Contact Disc kV |
| Maximum Leakage Current | 0.1 uA |
| Capacitance Value | 3 pF |
| Minimum Operating Temperature | -30 °C |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | ESD Suppressors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Channels | 3 Channels |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Capacitance | 0.85 pF |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Package / Case | FlipChip-4 |
| Power Dissipation Pd | 50 W |
| Operating Temperature Range | - 30 C to + 85 C |
| Supplier Package | Flip-Chip |
| Standard Package Name | Flip-Chip |
| Maximum ESD Protection Voltage | 8@Contact Disc |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Capacitance Value | 3 |
| Packaging | Tape and Reel |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| Maximum Leakage Current | 0.1 |
| Unit Pack | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 4-FlipChip |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.85pF @ 1MHz |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 50W |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Package/Case | 4-WFBGA, FCBGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-10886-1 |
| 类型 | Zener |
| 系列 | USB |
| 封装/外壳 | 4-WFBGA, FCBGA |
| 电压 - 反向关态(典型值) | 3V |
| Polarity | Unidirectional |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Series | USBULC6-3F3 |
| Vesd - Voltage ESD Contact | 8 kV |
| Ipp - Peak Pulse Current | 2.5 A |
| Brand | STMicroelectronics |
| Pd - Power Dissipation | 50 W |
| Cd - Diode Capacitance | 0.85 pF |
| Number of Channels | 3 Channel |
咨询QQ
热线电话