所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 1M |
| Number of Terminations | 2 |
| Temperature Coefficient | ±5ppm/°C |
| Height | 0.520" (13.21mm) |
| Size / Dimension | 1.500" L x 0.075" W (38.10mm x 1.91mm) |
| Power (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Standard Package | 50 |
| Tolerance | ±0.1% |
| Composition | Ceramic |
| Package/Case | Radial |
| Package / Case | Radial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话