所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Colour | Black |
| Finish | Plain |
| Fixing Hole Diameter | 8mm |
| Mandrel Material | None |
| Rivet Body Material | Nylon |
| Rivet Type | Snap |
| Thickness of Material Maximum | 10mm |
| Thickness of Material Minimum | 3mm |
| External Diameter | :8mm |
| Overall Length | :22mm |
| Fastener Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| External Width | :100mm |
| Material | :Nylon 6.6 |
| Spacer Material | :Nylon (Polyamide) |
| Wire Diameter | :20mm |
| Weight (kg) | 0.003 |
| Tariff No. | 39269097 |
| Rivet length | 14mm |
| Fastened components thickness | 3...10mm |
| Multiplicity | 10 |
| Gross weight | 1.2 g |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Type of mounting element | rivet |
| Panel cutout diameter | 8mm |
| Flange diameter | 20mm |
| Collective package [pcs] | 1000 |
| spg | 1000 |
咨询QQ
热线电话