所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 40 |
| Components Included | Cable Clamp x 2, CD-ROM, Swipe Card Reader |
| Depth | 40 mm |
| Height | 130 mm |
| System Type | Card Reader |
| Unlocking Device | Remote Button |
| Width | 35mm |
| rohs | Compliant |
| 系列 | UTC-500 |
| 组件包括 | 电缆夹´2、刷卡阅读器 |
| 高度 | 130 mm |
| 宽度 | 35mm |
| 深度 | 40 mm |
| 系统类型 | 读卡器 |
| 解锁装置 | 遥控器按钮 |
咨询QQ
热线电话