所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standard LEDs - Through Hole |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Illumination Color | Ultraviolet (UV) |
| Wavelength/Color Temperature | 400 nm |
| Viewing Angle | 15 deg |
| LED Size | T-1 |
| Packaging | Bulk |
| Lens Shape | Dome |
| Maximum Operating Temperature | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 3.4V |
| Current - DC Forward (If) | 30mA |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 100 |
| Wavelength | 400nm |
| Package/Case | Radial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| LED Material | InGaN, Sapphire |
| Number of LEDs | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Package Size | 3mm |
| Peak Wavelength | 400nm |
| Bulb Size | :T-1 (3mm) |
| LED Color | :Purple |
| Forward Current If | :15mA |
| Forward Voltage | :3.4V |
| LED Mounting | :Through Hole |
| Wavelength Typ | :400nm |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85414010 |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.4V |
| Package / Case | Radial |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 30mA |
咨询QQ
热线电话