所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standard LEDs - Through Hole |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Illumination Color | Ultraviolet (UV) |
| Wavelength/Color Temperature | 400 nm |
| Viewing Angle | 30 deg |
| LED Size | T-1 |
| Packaging | Bulk |
| Lens Shape | Dome |
| Maximum Operating Temperature | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 3.4V |
| Current - DC Forward (If) | 30mA |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 100 |
| Wavelength | 400nm |
| Package/Case | Radial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| LED Material | InGaN, Sapphire |
| Number of LEDs | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Package Size | 3mm |
| Peak Wavelength | 400nm |
| 透镜形状 | 圆形 |
| 视角 | 30 ° |
| LED 数目 | 1 |
| 峰值波长 | 400nm |
| 安装类型 | 通孔安装 |
| LED 材料 | InGaN,Sapphire |
| 尺寸 | 3mm |
| 针数目 | 2 |
| 辐射通量 | 40mW |
咨询QQ
热线电话