所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 21 |
| MOQ | 21 |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | With Remote On/Off and UVLO |
| Mounting Type | Through Hole |
| Type | Isolated Module |
| Standard Package | 21 |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Size / Dimension | 2.30" L x 0.90" W x 0.39" H (58.4mm x 22.9mm x 9.8mm) |
| Efficiency | 89.5% |
| Packaging | Tray |
| Current - Output (Max) | 30A |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Package / Case | 8-DIP Module, 1/8 Brick |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Isolation | 2.25kV (2250V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 99W |
| Power (Watts) - Max | 99W |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Isolated |
| Product Category | DC/DC Converters |
| Package / Case Size | Eighth Brick |
| Series | UWE-100-120W |
| Input Voltage Range | 18 V to 75 V |
| Output Voltage-Channel 1 | 3.3 V |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 2.25 kV |
| Output Power | 99 W |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Tradename | Eighth-Brick |
| Input Voltage-nominal | 48 V |
| Output Current-Channel 1 | 30 A |
咨询QQ
热线电话