所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Varistors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | MOV |
| Voltage Rating DC | 175 V |
| Voltage Rating AC | 130 V |
| Clamping Voltage | 340 V |
| Diameter | 20 mm |
| Peak Surge Current | 6.5 kA |
| Capacitance | 1900 pF |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 85 C |
| Mounting | Radial |
| Packaging | Reel |
| Case Diameter | 20 mm |
| Current Rating | 6500 A |
| Dimensions | 20 mm Dia. x 12 mm L |
| Series | LT |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Termination Style | Radial |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Voltage Rating | 175 |
| Product Diameter | 23 |
| Lead Style | Radial |
| Product Depth | 5.6 |
| Lead Pitch | 8.5 |
| Maximum AC Voltage Rating | 130 |
| Product Height | 29 |
| Varistor Voltage | 228 |
| Capacitance Value | 0.0019uF |
| Clamping Current | 100 |
| Clamping Voltage | 340 |
| Technology | Metal Oxide |
| Energy | 70 |
| Maximum Surge Current | 6500 |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Varistor Voltage | 184V |
| Maximum AC Volts | 130VAC |
| Maximum DC Volts | 175VDC |
| Energy | 70J |
| Standard Package | 500 |
| Current - Surge | 6.5kA |
| Package / Case | Disc 20mm |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话