所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Varistor Voltage | 354V |
| Maximum AC Volts | 250VAC |
| Maximum DC Volts | 330VDC |
| Energy | 72J |
| Standard Package | 500 |
| Current - Surge | 4.5kA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Number of Circuits | 1 |
| Case Diameter | 14 mm |
| Clamping Voltage | 650 V |
| Voltage Rating AC | 250 V |
| Product Category | Varistors |
| Dimensions | 14 mm Dia. |
| Diameter | 14 mm |
| Mounting | Radial |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 85 C |
| Termination Style | Radial |
| Product | MOV |
| Surge Energy Rating | 72 J |
| Voltage Rating DC | 330 V |
| Capacitance | 500 pF |
| Series | LA |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Peak Surge Current | 4.5 kA |
| RoHS | No RoHS Version Available |
咨询QQ
热线电话