所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Varistor Voltage | 429 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Diameter | 17 |
| Lead Style | Radial |
| Product Depth | 7.3 |
| Lead Pitch | 8.5 |
| Maximum AC Voltage Rating | 250 |
| Product Height | 23.5 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Mounting | Through Hole |
| Clamping Current | 50 |
| Clamping Voltage | 650 |
| Technology | Metal Oxide |
| Energy | 135 |
| Maximum Surge Current | 6000 |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Varistor Voltage | 354V |
| Maximum AC Volts | 250VAC |
| Energy | 135J |
| Standard Package | 500 |
| Current - Surge | 6.5kA |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Case Diameter | 14 mm |
| Clamping Voltage | 650 V |
| Product | MOV |
| Product Category | Varistors |
| Dimensions | 14 mm Dia. |
| Diameter | 14 mm |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 85 C |
| Termination Style | Radial |
| Voltage Rating AC | 250 V |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Peak Surge Current | 6 kA |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话