所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Matchcode | V8508 |
| Use with | TO220 |
| Unit Pack | 1000 |
| Standard Leadtime | 7 weeks |
| MOQ | 1 |
| Height | 12.7mm |
| Terminal resis | 21k/W |
| Width | 12.82mm |
| Length | 19mm |
| Series | V8508 |
| Automotive | NO |
| Colour | BLACK |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Height Off Base (Height of Fin) | 0.500" (12.70mm) |
| Material | Aluminum |
| Attachment Method | Press Fit |
| Shape | Rectangular |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 3W @ 60°C |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package Cooled | TO-220 |
| Standard Package | 1,000 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 14.0°C/W @ 200 LFM |
| Type | Board Level |
| Other Names | A10759 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话