所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Height Off Base (Height of Fin) | 0.500" (12.70mm) |
| Material | Aluminum |
| Thermal Resistance @ Natural | 21°C/W |
| Attachment Method | Press Fit and PC Pin |
| Shape | Rectangular |
| Width | 0.504" (12.80mm) |
| Length | 0.748" (19.00mm) |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package Cooled | TO-220 |
| Standard Package | 1,000 |
| Type | Board Level, Vertical |
咨询QQ
热线电话